plakát výlet na web2024

Tanec v rytmu 24 školy

Ve čtvrtek 2.5.2024 se nám konečně podařila uskutečnit plánovaná brigáda. Posíláme veliké poděkování všem, kteří nám pomohli zvelebit naší školkovou zahradu! Tatinkům, maminkám, dědečkům, ale i dětem, které taky přiložily ruku k dílu.Moc děkujeme a těšíme se na příště..😉.

IMG 20240504 WA0002

IMG 20240503 WA0005

Pár dalších foteček je tady!

Tentokrát se nás opět ve školkovém "Čarodějnickém doupěti" v Mš "U KOUPALIŠTĚ", sešlo docela dost. Všichni jsme si užili čarování, rejdění na koštěti a plnění úkolků, které přpravily velké a už několik set let zkušené čarodějnice na školkové zahradě. Pak jsme si v kouzelnickém krámku "Baby Kanimůry a Slunimíry", vybrali SKVĚLOU hračku pro radost a obveselení a možná i na památku. Nakonec jsme upálili dvě čarodějnice DRIJÁČNICE, aby se nám ve školce neusadilo nějaké TO "ZLO"!

Také nám moc chutnala Kouzelná polévka z PAVOUČÍCH SÍTÍ spolu s Tajemným guláškem Staré čarodejnice.

A že jsme si to tolik užili, tak za to můžou především také naše maminky, které se nám postaraly o  krásné převlečky v nichž se pěkně řádilo! Moc touto cestou všem děkujeme!!!
       Tak a to je tak všechno.... a bylo to opravdu moc ČARODĚJNĚKOUZELNÉ!!

IMG 20240430 WA0121

Spoustu dalších hezkých momentů najdete tady!

Školková plavecká sezóna zahájena!

Dojmy a zážitky z první lekce plavání v Lanškrouně jsou pozitivní a plné těšeníčka na další koupačku. Tak jen tak dál!

Plavání 11.4.2024 7

Další fotky zde!

Rádi cvičíme a u toho se někdy i zapotíme.

Překážková dráha na téma vodní hrátky na suchu🤣....

Obrázek WhatsApp 2024 04 26 v 22.41.57 9dea7dcd

Další foto tady!

Venku dneska byla zima,

ale v parku bylo prima.

I když máme rukavičky,

hrajeme si na opičky.

Zima, ta nás nezastaví,

na stromy lézt nás prostě baví!

V parku 36

Další fotky tady!