Lyžařský kuzr – Lyžujeme se sluníčkem www.lyzujemeseslunickem.cz

Popis kurzu:

 • 5-denní výjezdový lyžařský kurz (Po-Pá) pro děti od 5 let.
 • 2 hod. lyžování denně.
 • Náplní kurzu je skupinová výuka lyžování, přizpůsobená dětem předškolního věku. Cílem je osvojení si základních lyžařských dovedností, popř. jejich rozvoj, formou zábavných her na sněhu. Kurz je ukončen závody.
 • Odjezd od školky a příjezd opět ke školce, děti jsou po celou dobu v doprovodu p. učitelek z MŠ.

Místo konání kurzu:

 • Kurz je realizován ve SKI areálu Větrný vrch, Dolní Morava. Výuka probíhá primárně v dětském lyžařském parku s lanovým vlekem (každé dítě umí vyjet nahoru, zpestření výuky, zábava). Po zvládnutí zastavení v pluhu a oblouku v pluhu pokračuje výuka na veřejných sjezdovkách.

Bezpečnost:

 • Rozdělení dětí do skupin dle dovedností a věku přímo na místě.
 • Malé skupiny, začátečníci max. 5 děti na 1 instruktora.
 • Zapůjčení bezpečnostních vest a helem pro každé dítě zdarma.
 • Dětský lyžařský park = nejbezpečnější a nejatraktivnější místo pro výuku dětí.

Další informace:

 • Doprava je zajištěna smluvním dopravcem organizátora.
 • Půjčení lyžařského vybavení (kvalitní seřízené lyže Atomic, Salomon + lyžařské boty) může být zapůjčeno přímo v místě konání kurzu za speciální cenu 50,-Kč/den. Platba probíhá předem společně s platbou za kurz.
 • Vlastní i půjčené lyže je možné uschovat v místě konání kurzu.

Orientační časový program kurzu:

 •  7:30 - 8:00 Odjezd od Vaší mateřské školy (záleží na vzdálenosti MŠ od ski areálu)
 •  8:45 – 9:00 Příprava na výuku
 •  9:00 - 11:00 Výuka lyžování (přestávka na svačinku)
 • 11:00 - 11:15 Příprava na odjezd
 • 11:45 - 12:15 Příjezd k Vaší mateřské škole

Cena kurzu:1.490,-Kč

Cena zahrnuje:10 hod. výuky lyžování (včetně rozdělení dětí do skupin a závěrečných závodů), dopravu do místa konání kurzu, vstup do dětského lyžařského parku, skipasy, pojištění, teplý nápoj po celou dobu výuky, možnost úschovy lyží v místě konání kurzu, organizaci závodů, včetně drobných cen pro vítěze a diplomů pro všechny účastníky kurzu, fotodokumentaci kurzu.

Předběžný termín kurzu: měsíc leden

 

 

NEBO

Lyžařský kurz – Lyžujeme se sluníčkem www.lyzujemeseslunickem.cz 

Popis kurzu:

 • 5-denní výjezdový lyžařský kurz (Po-Pá) pro děti od 5 let.
 • 4 hod. lyžování denně.
 • Náplní kurzu je skupinová výuka lyžování, přizpůsobená dětem předškolního věku. Cílem je osvojení si základních lyžařských dovedností, popř. jejich rozvoj, formou zábavných her na sněhu. Kurz je ukončen závody a karnevalem na lyžích.
 • Odjezd od školky a příjezd opět ke školce, děti jsou po celou dobu v doprovodu p. učitelek z MŠ.

Místo konání kurzu:

 • Kurz je realizován ve SKI areálu Větrný vrch, Dolní Morava. Výuka probíhá primárně v dětském lyžařském parku s lanovým vlekem (každé dítě umí vyjet nahoru, zpestření výuky, zábava). Po zvládnutí zastavení v pluhu a oblouku v pluhu pokračuje výuka na veřejných sjezdovkách.

Bezpečnost:

 • Rozdělení dětí do skupin dle dovedností a věku přímo na místě.
 • Malé skupiny, začátečníci max. 5 děti na 1 instruktora.
 • Zapůjčení bezpečnostních vest a helem pro každé dítě zdarma.
 • Dětský lyžařský park = nejbezpečnější a nejatraktivnější místo pro výuku dětí.

Další informace:

 • Doprava je zajištěna smluvním dopravcem organizátora.
 • Půjčení lyžařského vybavení (kvalitní seřízené lyže Atomic, Salomon + lyžařské boty) může být zapůjčeno přímo v místě konání kurzu za speciální cenu 100,-Kč/den. Platba probíhá předem společně s platbou za kurz.
 • Vlastní i půjčené lyže je možné uschovat v místě konání kurzu.

Orientační časový program kurzu:

 •  7:30 - 8:00 Odjezd od Vaší mateřské školy (záleží na vzdálenosti MŠ od ski areálu)
 •  8:45 - 9:00 Příprava na výuku
 •  9:00 - 11:00 Výuka lyžování (přestávka na svačinku)
 • 11:15 – 12:15 Oběd
 • 12:30 – 14:30 Odpolední výuka lyžování
 • 14:30 – 14:45 Příprava na odjezd
 • 15:30 – 16:00 Příjezd k MŠ

Cena kurzu:2.290,-Kč

Cena zahrnuje:20 hod. výuky lyžování (včetně rozdělení dětí do skupin a závěrečných závodů), dopravu do místa konání kurzu, vstup do dětského lyžařského parku, skipasy, pojištění, teplý nápoj po celou dobu výuky, možnost úschovy lyží v místě konání kurzu, organizaci závodů, včetně drobných cen pro vítěze a diplomů pro všechny účastníky kurzu, fotodokumentaci kurzu.

Předběžný termín kurzu: měsíc leden

 

Mateřská škola Hradisková

Copyright © 2016 MŠ Hradisková. Všechna práva vyhrazena.