Horké novinky pro MŠ NÁBŘEŽNÍ

 

 

Vážení přátelé!

Jménem svým i jménem všech p. učitelek MŠ, bych i letos chtěla ze srdce poděkovat všem sponzorům, kteří nám nezištně pomohli při naší práci.

            Ani nevíte, jak nám v dnešní době pomůže dar od Vás, jak hřeje u srdce to, že Vám nejsme my ani Vaše děti v MŠ lhostejní. Máme radost z jakéhokoliv daru, ať se jedná o peněžní částku, papíry na kreslení, výtvarné potřeby, dobroty pro mlsné jazýčky, zbytky látek a vlny, omalovánky, vejdunky, ovoce, prkýnka a hřebíčky, služby poskytnuté s výraznou slevou nebo darovaná zmrzlinka pro všechny děti!

Moc děkujeme:

Třída Sluníček - manželům Pelypenkovým, Boudným, Pecháčkovým, Nguyenovým, Roškaninovým, Moravcovým od holčiček, Melichovým a Grusovým.

Třída Koťátek – manželům Felgrovým, Langrovým, Didákovým, Dolečkovým,

p. Rousové a Slodičákové. Nesmíme zapomenout na p. Hajzlerovou a manželé Katzerovi, kteří nám darovali vyšší peněžní hotovost, za kterou jsme dokoupili Kinetický písek do naší pískovničky.

Třída Berušek – p. Štaudové, manželům Oulehlovým, Prýmusovým, Stránským, Švestkovým, Černohousovým, Brůnovým, Novákovým a Adamcovým.

Nábřežní školička – p. Pavkové, Kvapilové, Vackové, Šulcové, Šimkové, manželům Tataiovým, Pavlíčkovým, Hovadovým a Moravcovým.

Velký dík patří panu Štrumlovi a fotbalistům, p. Dusíkovi M., p. R. Štěpánkovi, firmě Hruška, Elektra Pondělíček a Městskému úřadu Jablonné n.O.

Velké poděkování patří všem p. učitelkám naší školičky za jejich profesionální, odpovědnou, mravenčí práci a trpělivost. Také děkuji p.učitelce Vítkové L. za ochotu kvalitně zaskočit vždy, když bylo potřeba a paní Uhrové M., která dlouhodobě nahradila naši nemocnou p. kuchařku.

Děkuji také provozním zaměstnancům a p. údržbářům za jejich celoroční práci v MŠ.
Věřte nám, snažíme se všichni pracovat, jak nejlépe umíme, ale není to vždy snadné.

Na závěr mi dovolte, abych všem popřála krásné léto.

                                                                                                          Bc. Prokopcová Lenka

                                                                                                                      Ředitelka MŠ

 

Den dětí v Nábřežní školce

Sovičky z Nábřežní školičky oslavily svátek dětí – 1. 6. – vycházkou. Dlouhou, hezkou, zajímavou. S připravenými mapkami, batůžky, lahvičkami s pitím, společně s paní učitelkami vyrazili na Vycházkový okruh, Po stopách mlsného medvěda“.

Aby zvládly projít celý okruh bez toho, aniž by se ztratily, musely jít nejen podle mapy, ale hlavně podle značek s obrázkem medvědí stopy. Společně jsme potkali 10 stanovišť, která jsou na cestě rozmístěna. Paní učitelky nám přečetly spoustu zajímavostí o městě, ve kterém bydlíme. Vyslechly jsme vyprávění z historie i současnosti. Ještě než výlet začal, tak jsme od paní učitelek věděly, jak vypadá znak našeho města, kde ho můžeme vidět a proč je ve znaku právě medvěd a ne jiné zvíře. S radostí všechny děti hledaly trasu v mapách z informačního letáku o Vycházkovém okruhu. (Pro všechny děti jsme ho vyzvedli v místním informačním centru). Poctivě a s radostí zaškrtávaly každé prošlé stanoviště. Na konci trasy si daly děti v informačním centru na leták s mapkou razítko s motivem medvědí stopy a na památku na prima výlet, čekala ve školce odměna ve formě omalovánky s názvem Po stopách mlsného medvěda.

IMG 20210607 WA0002

 

IMG 20210607 WA0003

 

Třída Včeliček se vypravila „ Za pirátským pokladem“.

V dopise od kapitána Černovouse bylo napsáno, že hledá kamarády, šikovné piráty, kteří by mu pomohli najít ukrytou truhlu s pokladem. U koupaliště, u jeho pirátské lodi, děti plnily připravené úkoly, za které dostávaly nápovědy. Na konci podle nich rozluštily, kde je truhla ukrytá. Kapitán Černovous se pak s nimi o své bohatství rozdělil.

 

IMG 20210607 WA0001

 

IMG 20210607 WA0000

 

 

K dobré náladě a pohodě svítilo na cestu sluníčko, zkrátka den jak vyšitý.

 

Do školky jsme se všichni vrátili s úsměvem a se sluníčkem nejen nad hlavou, ale i v duši. 

Den dětí v Nábřežní školce   Sovičky z Nábřežní školičky oslavily svátek dětí – 1. 6. – vycházkou. Dlouhou, hezkou, zajímavou. S připravenými mapkami, batůžky, lahvičkami s pitím, společně s paní učitelkami vyrazili na Vycházkový okruh, Po stopách mlsného medvěda“. Aby zvládly projít celý okruh bez toho, aniž by se ztratily, musely jít nejen podle mapy, ale hlavně podle značek s obrázkem medvědí stopy. Společně jsme potkali 10 stanovišť, která jsou na cestě rozmístěna. Paní učitelky nám přečetly spoustu zajímavostí o městě, ve kterém bydlíme. Vyslechly jsme vyprávění z historie i současnosti. Ještě než výlet začal, tak jsme od paní učitelek věděly, jak vypadá znak našeho města, kde ho můžeme vidět a proč je ve znaku právě medvěd a ne jiné zvíře. S radostí všechny děti hledaly trasu v mapách z informačního letáku o Vycházkovém okruhu. (Pro všechny děti jsme ho vyzvedli v místním informačním centru). Poctivě a s radostí zaškrtávaly každé prošlé stanoviště. Na konci trasy si daly děti v informačním centru na leták s mapkou razítko s motivem medvědí stopy a na památku na prima výlet, čekala ve školce odměna ve formě omalovánky s názvem Po stopách mlsného medvěda. Třída Včeliček se vypravila „ Za pirátským pokladem“. V dopise od kapitána Černovouse bylo napsáno, že hledá kamarády, šikovné piráty, kteří by mu pomohli najít ukrytou truhlu s pokladem. U koupaliště, u jeho pirátské lodi, děti plnily připravené úkoly, za které dostávaly nápovědy. Na konci podle nich rozluštily, kde je truhla ukrytá. Kapitán Černovous se pak s nimi o své bohatství rozdělil.  K dobré náladě a pohodě svítilo na cestu sluníčko, zkrátka den jak vyšitý. Do školky jsme se všichni vrátili s úsměvem a se sluníčkem nejen nad hlavou, ale i v duši. 

 

           

Oznámení o přerušení provozu

logo2010

MŠ HRADISKOVÁ 

v červenci a srpnu 2021

               

Provoz MŠ Hradisková /U KOUPALIŠTĚ/bude na základě § 3 vyhl.č.14/2005 Sb.,o předškolním vzdělávání
přerušen
od pondělí 12.7.2021 do neděle 15.8.2021.

 

Od pondělí 12.7.2021 do pátku 16.7.2021 je možnost umístit děti na odloučené pracoviště MŠ Jablonské nábřeží. Závazné písemné požadavky na zařazení dětí na toto pracoviště podávejte do pátku 18.6.2021 na třídách naší MŠ.

Podle § 6 odst. 4 stanovuji za oba měsíce (červenec, srpen) úplatu ve výši 450,-Kč a to i v případě pokud dítě navštíví MŠ jen jeden den v měsíci.

Pokud dítě bude na oba měsíce odhlášeno, stanovuji úplatu ve výši 0,-Kč.

                                                                           Ředitelka MŠ

                                                                           Bc. Lenka Prokopcová

Vyvěšeno dne: 10.3.2021


 

Oznámení o přerušení provozu

LOGO NÁBŘEŽNÍ OPRAVA

MŠ JABLONSKÉ NÁBŘEŽÍ

v červenci a srpnu 2020

Provoz MŠ Jablonské nábřeží bude na základě § 3 vyhl.č.14/2005 Sb.,
o předškolním vzdělávání 
přerušen 

od pondělí 19.7.2021 do neděle 22.8.2021.

 

Od pondělí 16.8.2021 do pátku 20.8.2021 je možnost umístit děti do MŠ Hradiskové. Závazné písemné požadavky na zařazení dětí na toto pracoviště podávejte do pátku 18.6.2021 na třídách naší MŠ.

Podle § 6 odst. 4 stanovuji za oba měsíce (červenec, srpen) úplatu ve výši 450,-Kč a to i v případě pokud dítě navštíví MŠ jen jeden den v měsíci.

Pokud dítě bude na oba měsíce odhlášeno, stanovuji úplatu ve výši 0,-Kč.

                                                                           Ředitelka MŠ

                                                                           Bc. Lenka Prokopcová

Vyvěšeno dne: 10.3.2021              


Mateřská škola Hradisková

Copyright © 2016 MŠ Hradisková. Všechna práva vyhrazena.