Vážení a milí,

   jak už jste možná zaznamenali, na náměstí jsou nachystané břízky pro ozdobení v jarním a velikonočním ladění. Předloni se na Vás obracela paní Horáková a poprvé každému subjektu přidělila jednu břízku k ozdobení. Vznikla tak pěkná jarní výzdoba na našem náměstí. 

   Loni bylo všechno vzhůru nohama a břízky se nekonaly. Letos jsou břízky nachystané, ale zase nejsou školky, školy, spolky... 

  A tak jsme se rozhodli, že oslovíme jablonskou veřejnost - děti i dospěláky, a umožníme všem, kdo budou chtít, se do výzdoby zapojit. Myslím, že by to mohlo být fajn zpestření (nejen) pro rodiče a děti, kteří jsou nyní doma - něco vytvoří, vyrazí na procházku, ozdobí břízu... 

 

Martina Balážová

 

JARO 2021 finální 002

 

odkaz na web města: https://jablonneno.cz/assets/File.ashx?id_org=5619&id_dokumenty=90363

 

Tak co vy na to ?

Zapojíme se také?

 

 

 

Mateřská škola Hradisková

Copyright © 2016 MŠ Hradisková. Všechna práva vyhrazena.