DSCN2720

 

     Na našem prvním projektu "ŠKOLIČKA V PŘÍRODĚ" se zúčastnilo 15 rodin našich dětiček. Rodiče přispěli různým materiálem, kytičkami, nářadím... ale hlavně svým odhodláním a energií nám pomoci při budování vyvýšeného záhonku, nového záhonku pro bylinky a okrasné květinky a pro setí hrášku a ředkviček. Společně s dětmi se blýskli kuchyňkou, dílničkou, zavěšením dendrofonu, ale i úpravou zeleně a jejího úklidu. Maminky se zhostily na výbornou přípravou guláše na ohýnku a některé se zapojily i o péči o zeleň... Všem, kteří se zúčastnili i těm, kteří jakkoliv přispěli, mnohokrát děkujeme. Akce byla hóóódně vydařená.
     Na jaře bychom rádi pokračovali a udělali další dva záhonky, hmyzí domečky, ohniště, vodní prvky a další přírodní vychytávky…

 

IMG 20211001 130335

 

DALŠÍ FOTA ZDE!     BOHUŽEL SE NĚKTERÁ NEDAJÍ OTOČIT, OMLOUVÁME SE!

Mateřská škola Hradisková

Copyright © 2016 MŠ Hradisková. Všechna práva vyhrazena.