Na spočítání dní, které chybí do Vánoc už nám stačí jen prsty na jedné ruce. A to je nejvyšší čas, aby začal Ježíšek nadělovat ve školkách.
    Dnes přiletěl i k nám. Moc jsme si to čekání užili a vše jsme pro Ježíška připravili. Když jsme se vrátili z procházky, stačilo už jen počkat na zvonění zvonečku. Byl to krásný zvuk, který vykouzlil úsměv i jiskřičky v očích všech dětí.
    Spěchali jsme ke stromečku, kde na nás čekala spousta dárečků. Pro kluky, pro holky, pro všechny. Každý nějaký rozbalil. Bylo tam lego, vláčkodráha, panenky Barbie, jeřáb, mozaiky, kuchyňský robot, potraviny na hraní i další hračky.

Za všechno Ježíškovi moc děkujeme a všem ostatním přejeme krásné a pohodové Vánoce.

WhatsApp Image 2022 12 20 at 13.54.50

WhatsApp Image 2022 12 20 at 13.55.12 (1)

DALŠÍ FOTEČKY TADY