Tentokrát se nás opět ve školkovém "Čarodějnickém doupěti" v Mš "U KOUPALIŠTĚ", sešlo docela dost. Všichni jsme si užili čarování, rejdění na koštěti a plnění úkolků, které přpravily velké a už několik set let zkušené čarodějnice na školkové zahradě. Pak jsme si v kouzelnickém krámku "Baby Kanimůry a Slunimíry", vybrali SKVĚLOU hračku pro radost a obveselení a možná i na památku. Nakonec jsme upálili dvě čarodějnice DRIJÁČNICE, aby se nám ve školce neusadilo nějaké TO "ZLO"!

Také nám moc chutnala Kouzelná polévka z PAVOUČÍCH SÍTÍ spolu s Tajemným guláškem Staré čarodejnice.

A že jsme si to tolik užili, tak za to můžou především také naše maminky, které se nám postaraly o  krásné převlečky v nichž se pěkně řádilo! Moc touto cestou všem děkujeme!!!
       Tak a to je tak všechno.... a bylo to opravdu moc ČARODĚJNĚKOUZELNÉ!!

IMG 20240430 WA0121

Spoustu dalších hezkých momentů najdete tady!