20180425 1343311

 

           Dne 25.4.2018 se z nás ve školce odpoledne stali čarodějnice a čarodějové,  společně s maminkami a tatínky jsme se prolétli na košťatech, procvičili čich, poznávali pohádky u popletené čarodějnice, hodili koštětem přes řeku a nakonec jsme získali nejen sladkou odměnu. Na naší hranici (hraničce J) jsme upálili čarodějnici, kterou si Sovičky vyrobily a abychom to naše kouzelné čarodějnické odpoledne nezakončili s prázdnými bříšky, tak jsme si opekli na ohni párky a pořádně se nadlábli. J Nakonec děti dostali Čarodějnické vysvědčení, kde se dozvěděly, jak obstály v jednotlivých disciplínách. J….Odpoledne se čarodějnicím moc vydařilo a tak všichni odcházeli spokojení a s úsměvem. Děkujeme všem rodičům a pomocníkům za účast i pomoc s přípravami a úklidem.

 

 

20180425 1710011

Mateřská škola Hradisková

Copyright © 2016 MŠ Hradisková. Všechna práva vyhrazena.