V úterý 6.11. 2018 se rodiče se svými dětmi vydali na večerní cestu se světýlky. S jakýmkoliv světýlkem prošli vyznačenou trasu v areálu místního koupaliště. Zastavili se na stanovištích u obrázků z večerníčků, které pojmenovali a název zapsali na kartičku, kterou dostali na cestu. Mezi poznáváním pohádek, plnily děti odvážné úkoly - s rozsvícenou lucerničkou obešly chatku, která byla už ve tmě, na zádech nosily plyšového pavouka se kterým překonávaly slalom mezi stromy, plastového pavouka hledaly v kupce dřevěných pilin. Šikovné a statečné průzkumníky čekal v cíli diplom a poslední úkol. Obrázek hlavy Večerníčka a noviny ze kterých poskládají Večerníkovi čepici - nalepí, obrázek dokreslí a donesou do školky na výstavku.

Příjemné, světýlky prosvícené setkání  svoji atmosférou zpříjemnilo podzimní podvečer.

Děkujeme za účast.

1111

 

222

333

 

444

 

 

Mateřská škola Hradisková

Copyright © 2016 MŠ Hradisková. Všechna práva vyhrazena.