KARNEVAL se v naší školce jako každý rok opět hodně  vydařil. Děkujeme touto cestou všem rodičům za krásné kostýmky, kterými se všechny děti pyšnily a v nichž si společné dopoledne užily. Všichni jsme si zatancovali, zahráli hry, zacvičili, stihli jsme rozdat karnevalové dárečky. Promenádu masek jsme završili tancem   s balónky a vyzkoušeli jsme si jak umíme nosit vajíčko na lžíci, shodit kuželky balonkem, hodit kroužek na tyč,  trefit se lvovi do jeho tlamy a zdolat překážkovou dráhu. No a pak nám paní učitelky rozdaly kašpárky a frkačky  a najednou už byl oběd s dobrou gulášovkou a nezbytnými výbornými vdolečky.
                                                                                                                                              Tak zase za rok !!!

 

 

DSCN1614

 

 

        Další stovečka obrázků zde k vidění!

 

Mateřská škola Hradisková

Copyright © 2016 MŠ Hradisková. Všechna práva vyhrazena.