SOVIČKY Z NÁBŘEZNÍ ŠKOLKY NAVŠTÍVILY KNIHOVNU

         Ve středu 20. března 2019 jsme se vydaly do knihovny. Paní knihovnice nám četla z knížek pověst o tom, jak se do našeho znaku města Jablonného nad Orlicí dostal medvěd s berlou a proč na něm po čase přibyla i koruna z hradeb. Moc se nám pověst líbila. Bedlivě jsme poslouchaly, abychom ji mohly doma vyprávět rodičům. Ukázala nám i další knížky, kde byly různé fotografie z našeho města a my jsme hádaly, kde to asi je. Vyzkoušely jsme si, jestli naše městečko opravdu dobře známe. Za odměnu jsme dostaly omalovánky s medvědem, které jsem si tam mohly vybarvit. Paní knihovnici se naše obrázky moc líbily a tak jsme jí je tam nechaly na výstavu. Prohlídly jsme si i nějaké časopisy a hry. A už se moc těšíme, až budeme umět číst a budeme si moct do knihovny chodit půjčovat knížky na čtení.

     

                                                                                                                                                                   SOVIČKY z Nábřežní školky

54522867 362249431051996 1523309249306820608 n

autor článku: Šárka Vicencová

 

Mateřská škola Hradisková

Copyright © 2016 MŠ Hradisková. Všechna práva vyhrazena.