Ve čtvrtek 5.12.2019 dopoledne se za vraty Berušek, Koťátek a Sluníček ozývaly zvláštní zvuky. Děti i paní učitelky se zatajeným dechem už očekávaly příchod Mikuláše, anděla a čerta. A jako každým rokem, tak i letos, opět zavítali do naší školky i s jedním čertem rošťáčkem, jak pravil malý Bartošek. Brečeli jenom ASI dva lumpíčci  a jinak nikdo. Neboť všichni ostatní celý rok hóóódní byli, ani trochu nezlobili...........

         Mikuláš si popovídal  s většími dětmi, rozdal pár pochval a pár doporučení a protože v naší školce jsou stejně nejhodnější dětičky, tak andělíček a čert dali všechny dárky jim. Ony se  pěkně  podělily a na nikoho nezapoměly.

                                                                            Tak a teď už aby tady byl ten JEŽÍŠEK!!!!

 

DSCN8192

 

IMG 20191205 100637

 

 

DALŠÍ FOTO ZDE

Mateřská škola Hradisková

Copyright © 2016 MŠ Hradisková. Všechna práva vyhrazena.