Vážení rodiče!

     Čekáme na tištěný hygienický manuál z ministerstva, který bude stanovovat metodické pokyny týkající se samotného otevření /ten lze očekávat až koncem dubna/. Na jejich základě budeme muset řešit podmínky znovuotevření NAŠÍ ŠKOLKY – samozřejmě ochranné pomůcky a dezinfekci, ale zřejmě také snížený počet dětí ve třídách.

Proto vás žádáme o předběžné přihlášení
svých dětí do MŠ HRADISKOVÁ i MŠ NÁBŘEŽNÍ
od znovuotevření do 30.června 2020.

Přihlášky do obou školek posílejte na
jednu
e-mailovou adresu:

ms.hradiskova@atlas.cz

NEJPOZDĚJI do neděle 3.5.2020

             Předem moc děkujeme za pochopení a za spolupráci. Věříme, že při přihlašování zvážíte všechny rizikové faktory, které se docházky dětí budou týkat – zdravotní stav, zdravotní rizika, společná domácnost se seniory či jiným členem rodiny, kterého je třeba v této rouškové době chránit.

ředitelka Lenka Prokopcová

vyvěšeno dne 24.4.2020

Mateřská škola Hradisková

Copyright © 2016 MŠ Hradisková. Všechna práva vyhrazena.