lya.gif

KTERÉ JSOU PŘIHLÁŠENY

NA LYŽAŘSKÝ KURZ,

ABY HO DO PÁTKU 21.1.2022
ZAPLATILI U PANÍ ŘEDITELKY.

Cena:

2.090,- (nepůjčujete si boty ..)

2.440,- (půjčená výbava)

Lyžařský kurz

Vážení rodiče,

chtěla bych Vám oznámit pár informací ohledně lyžařského kurzu, který bude probíhat od 7.února – 11.února 2022

Děti musí mít sebou :

• Velký batoh, který bude viditelně podepsaný (nejlépe visačka se jménem), do kterého se vejde náhradní oblečení a lyž. boty
  • Náhradní oblečení – rukavice, ponožky, punčocháče – vše v igelitové tašce
  • Lyžařské boty, které budou uložené v igelitové tašce v batohu
  • Viditelně podepsané lyže
  • Slabší čepice bez bambulek – kvůli helmě (nejlépe lyžařskou kuklu)

Pokud se někomu dělá v autobuse špatně – je potřeba dítěti dát kinedryl a oznámit to p. učitelce. Autobus nás vysadí přímo u Lyžařské školičky.

Ty děti, které budou mít půjčenou výstroj, musí mít v pondělí také velký batoh, jelikož si domů povezou boty na vysušení. Lyže zůstávají celý týden v areálu školičky.

V pátek budou probíhat závody s karnevalem – připravte dětem jednoduchou masku. Na tento karneval se můžete přijet podívat – dopravit se musíte sami  - nelze jet s dětmi!

Začátek v 9.00 hodin na Větrném vrchu v Dolní Moravě

Vše bude velmi časově náročné, proto bych Vás ráda požádala, abyste doma s dětmi trénovali nazouvání do lyž. bot – usnadníte nám proces přezouvání před kurzem.

Nedávejte dětem žádné sladkosti, sušenky a ani pití – vše zajišťujeme my!

Do třídy Koťátek se dostavte už oblečení na kurz nejdéle v 7.00 hod!

Po celou dobu kurzu budou děti i odpoledne ve třídě Koťátek!!

Děkuji Prokopcová L.