Horké novinky pro MŠ NÁBŘEŽNÍ

Na základě vládního nařízení je provoz MŠ Hradisková Jablonné n.O.

od pondělí 1.3.2021 do neděle 21.3.2021 PŘERUŠEN.

Ošetřovné

Rodiče mohou žádat o ošetřovné vyplněním formuláře dle návodu a metodiky na  https://eportal.cssz.cz/web/portal/tiskopisy

Školné a obědy

Po dobu uzavření MŠ budou obědy automaticky odhlášeny

Školné se sníží v závislosti na délce uzavření MŠ dle vyhlášky o předškolním vzdělávání

č. 14/2005 Sb, §6 odst. 5

Distanční výuka

Po celou dobu uzavření MŠ budou předškoláci (děti, které mají předškolní vzdělávání povinné) distančně vzděláváni. Tato výuka bude zajištěna zasíláním materiálů na kontaktní e-mail rodičů. Pokud si dané materiály nebudete moci vytisknout, můžete si je vyzvednout každé pondělí od 15.30 do 16.00 hod ve své školce. Splněné úkolky nám pak přinesete až  po znovu otevření provozu MŠ. Děkujeme předem za skvělou spolupráci!

Zákonní zástupci, kteří jsou zaměstnanci bezpečnostních sborů, Policie, poskytovatelů zdravotních služeb, orgány ochrany veřejného zdraví ……mohou žádat o umístění svého dítěte ve skupině při ZŠ Nádražní 743, Žamberk a to po dohodě s p. ředitelem Mgr. Pospíšilem – tel. 737100228.

Po dobu uzavření MŠ jsme k dispozici na těchto tel. číslech:

739 014 610 – p. ředitelka Prokopcová

739 014 575 – p. zástupkyně Křičenská

Bc. Prokopcová Lenka

ředitelka MŠ Jablonné n.O.

Sledujte , prosím, bedlivě naše stránky !
Jakékoliv informace jsou zde okamžitě uveřejněny !
DĚKUJEME!

KUKUČ

Novinka pro předškoláky

leták str. 1 scaled

leták str. 2 scaled

K pracovní učebnici Zápis je tu nabízíme i její interaktivní podobu. Cvičení zde uváděná byla ověřena v přípravných kurzech pro předškoláky na základních školách. Prostřednictvím tabletu tak vyučující měli možnost pracovat s dětmi na jednotlivých stranách také formou, která výuku velmi obohatila, např. zvětšení obrázku, jeho přesun nebo vybarvení pouhým dotekem prstu apod. Všechny tyto formy práce jsou pro děti velmi lákavé.  Žákovské verze si přitom lze stáhnout i do tabletu a pracovat s nimi s pomocí rodičů i doma.

Zápis je tu nyní můžete ZDARMA využívat do 30. 4. 2021.

TAK CO VY NA TO????

Vážení rodiče,
kdo z Vás by měl během uzavření mateřských škol zájem o logopedické úkoly pro Vaše děti, tak nás prosím kontaktujte na e-mail: skolka@isolit-bravo.cz nebo na mobilní telefon +420739014575. Naše školní logopedka se s Vámi spojí a úkoly zašle elektronicky.

Děkujeme!

Výstřižek

STÁLE JEŠTĚ  platí ZÁKAZ
nošení hraček do MŠ !
Až do odvolání !
DĚKUJEME, že nás  chráníte !

VýstřižeCOVID 19k