Horké novinky pro MŠ NÁBŘEŽNÍ

Milí čtenáři !

Každý rok prosíme naše rodiče, zda by nám mohli pomoci při pořizování některých věcí, bez nichž nemůžeme plně a dobře fungovat. A to sponzorsky, bez nutnosti vydávat už tak dost zkrácené finanční prostředky. Šetří se všude, ale nejvíce hlavně na  malách  dětech!  A věřte nám, že opět mile překvapili někteří z  našich rodičú, kteří chodili sami a nabízeli nám vše, co mohou poskytnout a i navrhovali, jak získat prostředky od dalších hodných sponzorů. Přišli se osobně zeptat nebo si našli informace na našich webových stránkách
 / www.mshradiskova.cz /, co konkrétně potřebujeme, co by nejvíce pomohlo. Je vidět, že mají zájem o chod MŠ a lepší podmínky pro péči o své dětičky.

Proto bych ráda všem veřejně poděkovala i když mnozí říkají : „ NIKAM TO NEPIŠTE, TO JE PŘECE SAMOZŘEJMOST“.

Přesto moc děkujeme:

Třída Sluníček – panu truhláři Fajtovi, panu Dusíkovi, paní Špačkové, paní Krátké, manželům Voskovým, Krejsovým, Hejzlarovým, Štrumlovým, Roškaninovým, Pelypenkovým, Boudným, Melichovým a Nguyenovým.

Třída Koťátek – manželům Felgrovým, Langrovým, panu Staňkovi, paní Mužíkové, Rousové a Slodičákové. Nesmíme zapomenout na paní Hajzlerovou a manželé Katzerovi, kteří nám darovali vyšší peněžní hotovost, za kterou jsme nakoupili pro všechny třídy věci na písek a také didaktické hry.

Třída Berušek – manželům Kopeckým, Krátkým, Oulehlovým, Kalábovým, Černohousovým a Adamcovým. Velký dík patří i M. Štaudové, která nám neustále přinášela spoustu různého materiálu ke tvoření.

Nábřežní školička – paní Ouhrabkové, Tataiové, Řehákové, Mikulové, manželům Vackovým, Filipovým, Matějkovým, Foglovým a panu Klyvets. Také děkujeme všem rodičům, kteří připravili občerstvení k příležitosti „Rozsvěcení stromečku“.

Velký dík patří panu Štaudovi, Štrumlovi a fotbalistům, firmě Hruška, Běžecké lize a Atletice Jablonné n.O., firmě Isolit Bravo a Městskému úřadu Jablonné n.O.

Velké poděkování patří všem paním učitelkám za jejich mravenčí práci, trpělivost a ochotu a v neposlední řadě i provozním zaměstnancům.

Na závěr mi dovolte, abych všem popřála krásné prázdniny.

.

Bc. Lenka Prokopcová, ředitelka MŠ

Ve čtvrtek 28.5.2020 proběhlo v Nábřežní školce společné fotografování.
Fotky naleznete na www.rajce.idnes.cz

7DD62567 344B 42C2 838A 48FA31ED6A2E   652EEE4A FBF9 407D 85B5 B1D1A982251B

Na Den dětí v pondělí 1.6. 2020 jsme si v Nábřežní školce smlsli na nanukovém dortu :-)))))

DEN DĚTÍ2020

25278B77 5922 40E3 8D26 0B898169F892

16 dětí – 16 holčiček a kluků se ve středu 24. 6. 2020 rozloučilo s mateřskou školkou Nábřežní.

Od 1. 9. 2020 z nich budou školáci a doba prožitá ve školce už bude minulostí, na kterou se občas vzpomene.

Přejeme všem dětem i jejich rodičům, ať se jim daří v další etapě života.

Pokud přijdou problémy, aby je zvládly s lehkostí a úsměvem – a ať je víc radostí než starostí.

Dětem ještě přejeme spoustu dobrých kamarádů, prima dny a těšíme se, až se za námi přijdete podívat.

Paní učitelky z Nábřežní školky

0984E5BE 3B5C 4BA9 B910 1652D9E480AB