Lyžařský kuzr – Lyžujeme se sluníčkem www.lyzujemeseslunickem.cz

Popis kurzu:

• 5-denní výjezdový lyžařský kurz (Po-Pá) pro děti od 5 let.
  • 2 hod. lyžování denně.
  • Náplní kurzu je skupinová výuka lyžování, přizpůsobená dětem předškolního věku. Cílem je osvojení si základních lyžařských dovedností, popř. jejich rozvoj, formou zábavných her na sněhu. Kurz je ukončen závody.
  • Odjezd od školky a příjezd opět ke školce, děti jsou po celou dobu v doprovodu p. učitelek z MŠ.

Místo konání kurzu:

• Kurz je realizován ve SKI areálu Větrný vrch, Dolní Morava. Výuka probíhá primárně v dětském lyžařském parku s lanovým vlekem (každé dítě umí vyjet nahoru, zpestření výuky, zábava). Po zvládnutí zastavení v pluhu a oblouku v pluhu pokračuje výuka na veřejných sjezdovkách.

Bezpečnost:

• Rozdělení dětí do skupin dle dovedností a věku přímo na místě.
  • Malé skupiny, začátečníci max. 5 děti na 1 instruktora.
  • Zapůjčení bezpečnostních vest a helem pro každé dítě zdarma.
  • Dětský lyžařský park = nejbezpečnější a nejatraktivnější místo pro výuku dětí.

Další informace:

• Doprava je zajištěna smluvním dopravcem organizátora.
  • Půjčení lyžařského vybavení (kvalitní seřízené lyže Atomic, Salomon + lyžařské boty) může být zapůjčeno přímo v místě konání kurzu za speciální cenu 50,-Kč/den. Platba probíhá předem společně s platbou za kurz.
  • Vlastní i půjčené lyže je možné uschovat v místě konání kurzu.

Orientační časový program kurzu:

•  7:30 - 8:00 Odjezd od Vaší mateřské školy (záleží na vzdálenosti MŠ od ski areálu)
  •  8:45 – 9:00 Příprava na výuku
  •  9:00 - 11:00 Výuka lyžování (přestávka na svačinku)
  • 11:00 - 11:15 Příprava na odjezd
  • 11:45 - 12:15 Příjezd k Vaší mateřské škole

Cena kurzu:1.490,-Kč

Cena zahrnuje:10 hod. výuky lyžování (včetně rozdělení dětí do skupin a závěrečných závodů), dopravu do místa konání kurzu, vstup do dětského lyžařského parku, skipasy, pojištění, teplý nápoj po celou dobu výuky, možnost úschovy lyží v místě konání kurzu, organizaci závodů, včetně drobných cen pro vítěze a diplomů pro všechny účastníky kurzu, fotodokumentaci kurzu.

Předběžný termín kurzu: měsíc leden

NEBO

Lyžařský kurz – Lyžujeme se sluníčkem www.lyzujemeseslunickem.cz

Popis kurzu:

• 5-denní výjezdový lyžařský kurz (Po-Pá) pro děti od 5 let.
  • 4 hod. lyžování denně.
  • Náplní kurzu je skupinová výuka lyžování, přizpůsobená dětem předškolního věku. Cílem je osvojení si základních lyžařských dovedností, popř. jejich rozvoj, formou zábavných her na sněhu. Kurz je ukončen závody a karnevalem na lyžích.

Místo konání kurzu:

Bezpečnost:

• Rozdělení dětí do skupin dle dovedností a věku přímo na místě.
  • Malé skupiny, začátečníci max. 5 děti na 1 instruktora.
  • Zapůjčení bezpečnostních vest a helem pro každé dítě zdarma.

Další informace:

• Doprava je zajištěna smluvním dopravcem organizátora.
  • Půjčení lyžařského vybavení (kvalitní seřízené lyže Atomic, Salomon + lyžařské boty) může být zapůjčeno přímo v místě konání kurzu za speciální cenu 100,-Kč/den. Platba probíhá předem společně s platbou za kurz.
  • Vlastní i půjčené lyže je možné uschovat v místě konání kurzu.

Orientační časový program kurzu:

•  8:45 - 9:00 Příprava na výuku
  •  9:00 - 11:00 Výuka lyžování (přestávka na svačinku)
  • 11:15 – 12:15 Oběd
  • 12:30 – 14:30 Odpolední výuka lyžování
  • 14:30 – 14:45 Příprava na odjezd
  • 15:30 – 16:00 Příjezd k MŠ

Cena kurzu:2.290,-Kč

Cena zahrnuje:20 hod. výuky lyžování (včetně rozdělení dětí do skupin a závěrečných závodů), dopravu do místa konání kurzu, vstup do dětského lyžařského parku, skipasy, pojištění, teplý nápoj po celou dobu výuky, možnost úschovy lyží v místě konání kurzu, organizaci závodů, včetně drobných cen pro vítěze a diplomů pro všechny účastníky kurzu, fotodokumentaci kurzu.

Předběžný termín kurzu: měsíc leden