DSCN7275

    

DSCN7191

    I  tentokrát se nás ve školkovém"Čarodějnickém doupěti" sešlo moc a moc. Všichni jsme si užili čarování, rejdění na koštěti a plnění úkolků, které pro nás, malé učedníky, přpravily velké a už několik set let zkušené čarodějnice.Také nám moc chutnal Lektvar a Kouzelná  polévka Kozí brada spolu s Tajemstvím staré čarodejnice - Ježek v peci k obědu, neměli chybu. Nakonec jsme upálili TŘI čarodějnice DRIJÁČNICE, aby se nám ve školce neusadilo nějaké zlo a pak jsme si v kouzelnickém krámku "Baby Kanimůry a Slunimíry", vybrali nějakou hračku pro radost a obveselení a možná i na památku.

      A že jsme si to tolik užili, tak za to můžou především také naše maminky, které se nám postaraly o výborné a krásné převlečky v nichž se pěkně řádilo! Moc touto cestou všem děkujeme!!!
Tak a to je tak všechno.... a bylo to opravdu moc fajnové!!

 

DSCN7197

 

DSCN7202

 

DSCN7242

IMG 20180430 063551 

 

 

 

DALŠÍ FOTO ZDE

 

 

Mateřská škola Hradisková

Copyright © 2016 MŠ Hradisková. Všechna práva vyhrazena.