S koťátky jsme šli po stopách mlsného medvěda a celou trasu jsme zvládli projít. První den jsme ušli od 1 až po 7 a druhý den jsme došli zbytek. Na cestu nám krásně svítilo sluníčko a dověděli jsme se něco nového o Jablonném, co jsme ještě nevěděli :-)
PO STOPÁCH MLSNÉHO MEDVĚDA
      V Jablonném máš ideální příležitost sledovat stopy mlsného medvěda, který je součástí znaku města. Stezka je sestavena z 10 zastávek, které se dají projít v libovolném pořadí nebo podle navržené trasy. Délka je přibližně 4,5 km. Během putování navštívíš zajímavá místa a získáš nové poznatky o městě, jeho historii a životě lidí v něm a jeho okolí.

 

1

 Další foto ve fotogalerii stačí kliknout na tento obrázek !

 

autor: Tereza Šmoková

Mateřská škola Hradisková

Copyright © 2016 MŠ Hradisková. Všechna práva vyhrazena.