Zimní říkanky, adventní veršíky, koleda i předkoleda v podání dětí ze třídy Soviček z Nábřežní školky uvedly v neděli 26.11.2017 Vánoční výstavu na informačním centru v Jablonném nad Orlicí. Vystoupit před plným sálem infocentra nebylo pro děti jednoduché. Ale nakonec to zvládly s úsměvem a věříme, že potěšily srdíčka diváků a navodily - v tu chvíli – ještě předadventní atmosféru.

      Písničku "Hvězdy se skládají " jsme si vypůjčili od Spirituál Kvintetu. Bohužel jsme ji měli nahranou pouze na CD. Abychom ji mohli zazpívat, pomohl nám pan David Serbousek. Přepsal ji pro flétnu, klávesy a zpěv. Na nás zbyla jen maličkost – naučit se ji.     
      Děkujeme, bez Vás by to nešlo. Poděkování patří i Radku Jeníčkovi za kytarový doprovod a paní Marcele Langrové za doprovod na klávesy.

      Přejeme dětem příjemné čekání na Ježíška, dospělým otevřená srdce a všem klidný a pohodový advent.    

 

24167563 1787112661299035 1326987113 o

Mateřská škola Hradisková

Copyright © 2016 MŠ Hradisková. Všechna práva vyhrazena.