Mezinárodní den dětí v Nábřežní školce

Letošní mezinárodní den dětí jsme oslavily za spolupráce s firmou VAK Jablonné nad Orlicí v areálu čističky, kde se děti postupnými kroky s panem Lukášem Novákem seznámily s čištěním znečištěné vody. Nejprve dětem ukázal, kudy veškerý odpad přitéká, jak se rozděluje, jak bakterie jedí odpad a na konci prohlídky už jsme viděly, jak krásně čistá voda teče do řeky. V mezičasech jsme si stihly zahrát pohybové hry a skotačit, prostě jsme si užívaly svůj den jak se sluší a patří. Třešničkou na dortu pro nás byl opečený párek k obědu od zaměstnanců VAKu.

Velký DÍK patří tedy panu Lukáši Novákovi, který nás celým procesem provedl, ale i všem zaměstnancům firmy VAK, kteří prokázali velkou ochotu a trpělivost s námi všemi. Na závěr nás ještě obdarovali kancelářským papírem, kterého není nikdy dosti. Ještě jednou moc děkujeme za naučně a sportovně strávený den dětí. J