V pátek 3.12.2021 dopoledne se za vraty Koťátek a Sluníček ozývaly zvláštní zvuky. Děti i paní učitelky se zatajeným dechem už očekávaly příchod Mikuláše, anděla a čerta. A jako každým rokem, tak i letos, opět zavítali do naší školky i s jedním čertem rošťáčkem, jak pravil malý Luboček. Brečeli jenom tak dva lumpíčci  a jinak nikdo. Neboť všichni ostatní celý rok hóóódní byli, ani trochu nezlobili...........

Mikuláš si popovídal  se všemi  dětmi, rozdal pár pochval a pár doporučení a protože v naší školce jsou stejně nejhodnější dětičky, tak andělíček a čert dali všechny dárky jim. Ony se  pěkně  podělily a na nikoho nezapoměly.

Tak a teď už aby tady byl ten JEŽÍŠEK!!!!

IMG 20211203 094401

DALŠÍ FOTO ZDE